Scroll to top

KTO SME

Keď sa stane radosť z opravy prvého vlastného bicykla koníčkom a potom prácou a práca živobytím a vášňou na celý život, tak toto je náš príbeh. Začínal som svojím prvým vlastným opraveným bicyklom, keď som mal šesť rokov.. neskôr sa k tomu pridal kamarátov, kamarátkin… Postupom času pribúdali ďalšie a ďalšie, a radosť a chuť do práce bola čoraz väčšia a túžba učiť sa niečo nové bola nezastaviteľná. Preto prvým zamestnaním bola brigáda v cykloservise, kde som strávil tri sezóny.

ČO PONÚKAME

Ponuka bicyklov v dnešnej dobe je široká, či už zahraničné značky alebo tie naše domáce, ako napríklad KENZEL, DEMA. K tej správnej ceste k zákazníkovi nám pomohol slovenský výrobca bicyklov značky CTM, firma Belve,s.r.o so sídlom v Starej Turej. V dnešnej dobe je pre nás prioritou výhradne značka bicyklov CTM, ktorá svojou kvalitou a 25 ročnými skúsenosťami s výrobou bicyklov získala obrovské množstvo spokojných cyklistov každého veku od najmenších drobcov od veku 3 roky až po najstarších kde vek nemá hranicu.

Rovnako vykonávame servis na bicykle už dlhých 17 rokov. Ponúkame splátkový predaj cez spoločnosť HomeCredit.

AKO SME ZAČÍNALI

V roku 2005 sme sa rozhodli otvoriť predajňu bicyklov a cykloservis v nasej mestskej časti Košice-Krásna. Začiatky neboli jednoduché, keďže v približne rovnakom čase sa otváral nový cykloservis v nasej blízkosti. Trpezlivosťou a ochotou pomôcť zákazníkovi svojou zručnosťou a aj dobrou radou sme sa zlepšovali zo dna na deň. Postupom času si náš prístup a tvrda práca získavali nových a verných zákazníkov, aj tých od konkurencie.

PREČO MY

Od roku 2005 sa venujeme predaju bicyklov, komponentov, cyklo doplnkov, od roku 2019 mame v ponuke e-kolobežky. V roku 2019 sme vybudovali od základu novú predajňu, aby sme poskytli viac možností pre našich zákazníkov, väčší výber modelov priamo v prevádzke, nový priestor pre servis, posunuli sa do ďalšieho obdobia síce poznačeného pandémiou ale zato zvýšeným dopytom po cyklistickom tovare.